Westerkerk zoekt bhv'ers

Westerkerk zoekt bhv'ers

 

De Westerkerk is naarstig op zoek naar nieuwe bedrijfshulpverleners (bhv’ers). Op dit moment zijn er tien bhv’ers actief binnen onze gemeente, maar dat is te weinig om voor voldoende en continue bezetting te zorgen. De taken van de bhv’er behelzen handelen bij calamiteiten zoals een brand, onwel worden van een gemeente of organiseren van een ontruiming. Ook opvang en assistentie verlenen bij professionele hulpverleners horen bij het takenpakket. Het is een functie met verantwoordelijkheden, maar onmisbaar binnen de gemeente. Gemeenteleden die interesse hebben, maar twijfelen omdat ze nog geen bhv-ervaring hebben, kunnen via de kerk een bhv-training volgen. Voor meer informatie of als je je wil aanmelden kan je contact opnemen met Arris Haalboom (mail: arrishaalboom@gmail.com of tel: 06-25537976).  

Naar overzicht

Geplaatst door:

Henny

Datum:

21 juni 2020

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: