Overzicht contactpersonen

Op deze pagina vind u een overzicht van de contactpersonen voor de diverse taakgroepen, commissies en andere groepen binnen de Westerkerk.

 

 

 

mailadres

Predikanten

 

Ds. Machiel Karels

mlwkarels@solcon.nl

 

 

Ds. Wijgert Teeuwissen

wgt@baro6.nl

Kerkenraad

voorzitter

Arend ten Brinke

ajtbrinke@ziggo.nl

 

scriba     

Nico Wolswinkel

scribawijkwesterkerk@herveen.nl

Taakgroepen

 

 

 

Gemeenteopbouw

ouderling

Jan de Gier

jadegier@ziggo.nl

 

voorzitter

Jeroen Leeflang

j.f.leeflang@hccnet.nl

Agendabeheer ruimtes

contactp.

Ed de Graaf

agenda.westerkerk@hervormd-veenendaal.nl

Agendabeheer op website

contactp.

Suzanne v.d. Scheur

suzannepoort@hotmail.com

Beamerteam

contactp

Aart v. Amerongen

aart.vanamerongen@xmsnet.nl

Commissie van welkom

contactp.

Josina van der Heide

ambvanderheide@gmail.com

Contact  met West

contactp.

Evelien v. Doorn

westerkerk@hotmail.com

Cursus Vrijheid in Christus

contactp.

Henk Reijn

hwreijn@outlook.com

Cyberteam

contactp.

Jeroen Leeflang

j.f.leeflang@hccnet.nl

Koffie drinken na de dienst

contactp.

Janny van den Top

jannyvandentop@kpnmail.nl

Kringwerk

contactp.

Jan de Gier

jadegier@ziggo.nl

Redactie Oogcontact

contactp.

Annet Leeflang

annet@famleeflang.nl

Team Marriage Course

contactp.

Ada Teeuwissen

ada@baro6.nl

Vespers

contactp.

Piet en Marja Bouter

p.bouter@casema.nl

Voettocht

contactp.

Simon van Dijk

svandijk001@ziggo.nl

 

 

 

 

Pastoraat

voorzitter

Ds. Wijgert Teeuwissen

wgt@baro6.nl

Bezinning & Bemoediging

contactp.

Joke Wolswinkel

jokewolswinkel@gmail.com

Gebedspastoraat

contactp.

Henk Reijn

hwreijn@outlook.com

Gebedsteam

contactp.

Bert Troost

berttroost@versatel.nl

HVD

voorzitter

Karin v.d. Linden

jc.vander.linden@xmsnet.nl

Kerkauto-dienst 

contactp

Jan Moggré

janmargreet@kpnmail.nl

Werkgroep Nieuw Ingekomenen

contactp.

Ds. Wijgert Teeuwissen

wgt@baro6.nl

 

 

 

 

Gemeentezending

ouderling

Bert Roor

roor@solcon.nl

 

voorzitter

Bert Roor

roor@solcon.nl

Alphacursus

contactp

Bert Roor

roor@solcon.nl

Bijbelweek locatie W’kerk

contactp.

Hetty van Oosterom

jvoosterom54@hotmail.com

TFC Irene Roor

contactp.

Mieke Brinkhuis

fam.brinkhuis@zonnet.nl

TFC Gerrit en Jorine van Dijk

contactp.

Aalt v.d. Mheen

Aalt.vandemheen@me.com

Westerkerkplek Ruisseveen

teamleider

Henk Chevalking

fhchevalking@hotmail.com

 

 

 

 

Jeugd

ouderling

Maarten Boele

boelemaarten@gmail.com

 

voorzitter

Maarten Boele

boelemaarten@gmail.com

Bijbelklas

contactp.

Rhodé Jansen

rhodezweistra@hotmail.com

Catechese

contactp.

Jan Willem ten Brinke

 

Cie. Diensten met iedereen

contactp.

Netty Middelman

nettymiddelman@gmail.com

Jeugdclubs

contactp

Daniël ten Brinke

DanieltenBrinke@outlook.com

Jongerendienstcommissie

contactp.

Aart van Amerongen

aart.vanamerongen@xmsnet.nl

JV

voorzitter

Marten Wien

martenwien_1@hotmail.com

Oppas

contactp

Jodie Wieman

jodie@wiemanintermedia.nl

 

 

 

 

Diaconie

contactp.

Bert Elsendoorn

Bert.Elsendoorn@gmail.com

Bloemengroetcie.

contactp.

Harm Prins

prins@hetnet.nl

Club ’95

contactp.

Netty Middelman

nettymiddelman@gmail.com

De Helpende Hand

contactp.

Bert Elsendoorn

Bert.Elsendoorn@gmail.com

 

 

 

 

Kerkbeheer

contactp.

Jaco van Voorthuijsen

jvv@filternet.nl

Communicatie (geluidstechn.)

contactp

Jan Willem Aalderink

janwillem.aalderink@herveen.nl

Gebouw en techn.installaties

contactp

Martin van der Molen

martinvandermolen@live.com

Kosterteam

contactp

Jan Willem Aalderink

janwillem.aalderink@herveen.nl

Team onderhoud tuin

contactp.

Henk Westeneng

henkwesteneng@hotmail.com

Wijkkas en financiën

contactp.

Gerard van de Maat

gerard@kerstensmaatwerk.nl

 

 

 

 

Muziek in de eredienst

 

 

 

Organistenteam

contactp.

Ad Verhagen

adverhage@xmsnet.nl

Werkgroep muziek

contactp.

Rhodé Jansen

rhodezweistra@hotmail.com

Kerkdienst (terug)luisteren?

Live Archief

WESTERKERK

Goudvink 2
3906 AL Veenendaal
Tel. 0318 511594
Route berekenen

Westerkerk Veenendaal
 

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: