Overzicht contactpersonen

Op deze pagina vindt u een overzicht van de contactpersonen voor de diverse taakgroepen, commissies en andere groepen binnen de Westerkerk.

Predikanten

Predikant Ds. Machiel Karels mlwkarels@solcon.nl
Predikant Ds. Wijgert Teeuwissen wgt@baro6.nl

Kerkenraad

voorzitter Arend ten Brinke ajtbrinke@ziggo.nl
scriba Hennie van Nieuw-Amerongen scriba@westerkerkveenendaal.nl

Taakgroepen

Gemeenteopbouw

ouderling Jan de Gier jadegier@ziggo.nl
voorzitter Jeroen Leeflang j.f.leeflang@hccnet.nl

 

Agendabeheer op website Suzanne v.d. Scheur jadegier@ziggo.nl
Beamerteam Aart v. Amerongen aart.vanamerongen@xmsnet.nl
Commissie van welkom Teunie van Lavieren teunie@vanlavieren.nl
Communicatiecommissie Hennie van  Nieuw-Amerongen scriba@westerkerkveenendaal.nl
Cursus Vrijheid in Christus Henk Reijn hwreijn@outlook.com
Contentbeheer website Rick Praamstra rickpraamstra@gmail.com
Koffie drinken na de dienst Janny van den Top jannyvandentop@kpnmail.nl
Kringwerk Jan de Gier jadegier@ziggo.nl
Redactie Oogcontact Annet Leeflang annet@famleeflang.nl
Team Marriage Course Ada Teeuwissen ada@baro6.nl
Vespers Ada Teeuwissen p.bouter@casema.nl
Voettocht Simon van Dijk svandijk001@ziggo.nl

 

 

Pastoraat

 

voorzitter Ds. Wijgert Teeuwissen wgt@baro6.nl

 

Bezinning & Bemoediging Joke Wolswinkel jokewolswinkel@gmail.com
Gebedspastoraat Henk Reijn hwreijn@outlook.com
Gebedsteam Bert Troost berttroost@versatel.nl
HVD Karin v.d. Linden jc.vander.linden@xmsnet.nl
Werkgroep Nieuw Ingekomenen Ds. Wijgert Teeuwissen wgt@baro6.nl
LRP Maarten Aalbers maartenaalbers@gmail.com
Kerkdiensten op internet Simon van Dijk svandijk001@ziggo.nl

 

 

Gemeentezending

 

voorzitter Bert Roor bertroor@solcon.nl

 

ouderling Bert Roor bertroor@solcon.nl
Halte West Reiny Brunekreeft Reiny Brunekreeft
TFC Irene Roor Mieke Brinkhuis Mieke Brinkhuis
TFC Gerrit en Jorine van Dijk Aalt v.d. Mheen aalt.vandemheen@me.com
Werkgroep Kerk in de wijk Reiny Brunekreeft rbrunekreeft@outlook.com
Westerkerkplek Ruisseveen Henk Chevalking fhchevalking@hotmail.com

 

 

Jeugd

 

voorzitter Maarten Boele boelemaarten@gmail.com

 

ouderling Maarten Boele boelemaarten@gmail.com
voorzitter Maarten Boele boelemaarten@gmail.com
Bijbelklas Rhodé Jansen rhodezweistra@hotmail.com
Catechese Jan van de Hoef jan.vd.hoef@gmail.com
Cie. Diensten met iedereen Netty Middelman nettymiddelman@gmail.com
Jeugdclubs Daniël ten Brinke danieltenBrinke@outlook.com
Jongerendienstcommissie Aart van Amerongen aart.vanamerongen@xmsnet.nl
JV Marten Wien martenwien_1@hotmail.com
Oppas Jodie Wieman jodie@wiemanintermedia.nl

 

 

Diaconie

 

contact persoon Bert Elsendoorn bert.Elsendoorn@gmail.com

 

Bloemengroetcie. Harm Prins prins@hetnet.nl
Club ’95 Netty Middelman nettymiddelman@gmail.com
De Helpende Hand Harry v.d. Poel H.van.der.poel@xmsnet.nl
Michacursus At Weerd familieweerd@gmail.com

 

 

Kerkbeheer

 

Contactpersoon Jaco van Voorthuijsen jvv@filternet.nl

 

Agendabeheer ruimtes Ed de Graaf agenda.westerkerk@hervormd-veenendaal.nl
Geluidstechniek Jan Willem Aalderink janwillem.aalderink@herveen.nl
Gebouw en techn.installaties Martin van der Molen martinvandermolen@live.com
Kosterteam Jan Willem Aalderink janwillem.aalderink@herveen.nl
Team onderhoud tuin Henk Westeneng henkwesteneng@hotmail.com
henkwesteneng@hotmail.com Gerard van de Maat gerard@kerstensmaatwerk.nl

 

 

Muziek in de eredienst

 

Organistenteam Ad Verhage adverhage@xmsnet.nl
Werkgroep muziek Rhodé Jansen rhodezweistra@hotmail.com

 

Algemeen

 

Kerkauto-dienst Jan Moggré janmargreet@kpnmail.nl
Weekbrief Hennie van Nieuw-Amerongen scriba@westerkerkveenendaal.nl

Kerkdienst (terug)luisteren?

Live luisteren of kijken Archief

WESTERKERK

Goudvink 2
3906 AL Veenendaal
Tel. 0318 511594
Route berekenen

Westerkerk Veenendaal
 

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: