Overzicht contactpersonen

Op deze pagina vindt u een overzicht van de contactpersonen voor de diverse taakgroepen, commissies en andere groepen binnen de Westerkerk.

Predikanten / Kerkelijk werker

Predikant Ds. Machiel Karels mlwkarels@solcon.nl
Kerkelijk werker Henk van Vliet hvvliet@westerkerkveenendaal.nl

Kerkenraad

Voorzitter Wim van Velzen wimvanvelzen@solcon.nl
Scriba Hennie van Nieuw- Amerongen scriba@westerkerkveenendaal.nl

Taakgroepen

Gemeenteopbouw

 Ouderling
Nico Wolswinkel
 Voorzitter
 
Wim Venis
 
 Agendabeheer op website  Suzanne v.d. Scheur  suzannepoort@hotmail.com
 Beamerteam  Aart v. Amerongen  aart.vanamerongen@xmsnet.nl
 Commissie van welkom  Teunie van Lavieren  teunie@vanlavieren.nl
 Communicatiecommissie  Hennie van Nieuw-
 Amerongen
 scriba@westerkerkveenendaal.nl
 Contentbeheer website  Rick Praamstra  rickpraamstra@gmail.com
 Koffie drinken na de dienst  Ineke Poort  inekepoort@hotmail.com
 Kringwerk  Jan de Gier  jandegier@ziggo.nl
 Vespers  Vacant  
 Voettocht  Simon van Dijk  svandijk001@ziggo.nl

 

 Pastoraat

 Voorzitter

 Ds. Machiel Karels

 mlwkarels@solcon.nl

 Bezinning & Bemoediging  Henk Chevalking  fhchevalking@hotmail.com
 Gebedspastoraat  Evert Kampert  evert.kampert@kpnmail.nl
 Gebedsteam  Evert Kampert  evert.kampert@kpnmail.nl
 HVD  Karin v.d. Linden  jc.vander.linden@xmsnet.nl
 Nieuw ingekomenen  Ds. Machiel Karels  mlwkarels@solcon.nl
 LRP  Hennie v. Nieuw-
 Amerongen
 scriba@westerkerkveenendaal.nl
 Kerkdiensten op internet  Simon van Dijk  svandijk001@ziggo.nl

 

 Gemeentezending

 Voorzitter
 
 Bert Roor
 
 Halte West  Reiny Brunekreeft  rbrunekreeft@outlook.com
 TFC Irene Roor  Henriëtte van de Wetering  hmvdwetering@solcon.nl
 TFC Gerrit en Jorine van Dijk  Aalt v.d. Mheen  aalt.vandemheen@me.com
 Werkgroep Kerk in de wijk  Reiny Brunekreeft  rbrunekreeft@outlook.com
 Westerkerkplek Ruisseveen  Henk Chevalking  fhchevalking@hotmail.com
 Zending & Werelddiaconaat  Tekko de Boer  thadeboer@hotmail.com

 

 Jeugd

 Bijbelklas  Pauline van den Bos  paulinevanzoest@hotmail.com
 Follow Me  Jan van de Hoef  jan.vd.hoef@gmail.com
 Cie. Diensten met iedereen  Netty Middelman  nettymiddelman@gmail.com
 Jeugdclubs  Rein van den Bosch  rein.vandenbosch@outlook.com
 Young West Events  Jan van de Hoef  jan.vd.hoef@gmail.com 
 Oppas  Nelleke ten Brinke  nelleke.tenbrinke@gmail.com
 Kindersing-In
 Renske Boele
 Susanne Heldoorn
 kindersingin.westerkerk@gmail.com

 

 Diaconie

 Contact persoon
 
 Kees de Jong
 
 Bloemengroetcie.  Bart Bargeman  bart_bargeman@hotmail.com
 Club ’95  Netty Middelman  nettymiddelman@gmail.com
 De Helpende Hand  06 30 498 809  dehelpendehandwesterkerk@gmail.com

 

 Kerkbeheer

 Contactpersoon
 
 Gerrit Barmentlo
 
 Agendabeheer ruimtes
 Ad Verhagen
 agenda.westerkerk@hervormd-veenendaal.nl
 Geluidstechniek  Niels Lambers   
 Gebouw en installaties  Gert Middelman  
 Zondagkosters  George Boot   george@famboot.nl
 Weekkosters  Jan van Beek  beekrom@kpnmail.nl
 Team onderhoud tuin  Henk Westeneng  henkwesteneng@hotmail.com
 Wijkkas en financiën  Dennis Polman  dp76prive@gmail.com

 

Muziek in de eredienst

 Organistenteam  Ad Verhage  adverhage@xmsnet.nl
 Werkgroep muziek  Rhodé Jansen  rhodezweistra@hotmail.com

 

Algemeen

 Kerkauto-dienst
 Jan Moggré
 Werken aan Relaties
 Werkgroep Relaties
 Vertrouwenspersonen
 Marieke Suel

 Weekbrief

 Hennie van Nieuw-
 Amerongen
 scriba@westerkerkveenendaal.nl

Kerkdienst (terug)luisteren?

Live luisteren of kijken Archief

WESTERKERK

Goudvink 2
3906 AL Veenendaal
Tel. 0318 511594
Route berekenen

Westerkerk Veenendaal
 

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: