Overzicht contactpersonen

Op deze pagina vindt u een overzicht van de contactpersonen voor de diverse taakgroepen, commissies en andere groepen binnen de Westerkerk.

Predikanten

Predikant Ds. Machiel Karels mlwkarels@solcon.nl
Predikant Ds. Wijgert Teeuwissen wgt@baro6.nl

Kerkenraad

Voorzitter Arend ten Brinke ajtbrinke@ziggo.nl
Scriba Hennie van Nieuw- Amerongen scriba@westerkerkveenendaal.nl

Taakgroepen

Gemeenteopbouw

 Ouderling Jan de Gier jadegier@ziggo.nl

 Voorzitter

Jeroen Leeflang

j.f.leeflang@hccnet.nl

 Agendabeheer op website  Suzanne v.d. Scheur  jadegier@ziggo.nl
 Beamerteam  Aart v. Amerongen  aart.vanamerongen@xmsnet.nl
 Commissie van welkom  Teunie van Lavieren  teunie@vanlavieren.nl
 Communicatiecommissie  Hennie van Nieuw-
 Amerongen
 scriba@westerkerkveenendaal.nl
 Cursus Vrijheid in Christus  Henk Reijn  hwreijn@outlook.com
 Contentbeheer website  Rick Praamstra  rickpraamstra@gmail.com
 Koffie drinken na de dienst  Janny van den Top  jannyvandentop@kpnmail.nl
 Kringwerk  Jan de Gier  jadegier@ziggo.nl
 Redactie Oogcontact  Annet Leeflang  annet@famleeflang.nl
 Team Marriage Course  Ada Teeuwissen  ada@baro6.nl
 Vespers  Piet en Marja Bouter  p.bouter@casema.nl
 Voettocht  Simon van Dijk  svandijk001@ziggo.nl

 

 Pastoraat

 Voorzitter

 Ds. Wijgert Teeuwissen

 wgt@baro6.nl

 Bezinning & Bemoediging  Joke Wolswinkel  jokewolswinkel@gmail.com
 Gebedspastoraat  Henk Reijn  hwreijn@outlook.com
 Gebedsteam  Bert Troost  berttroost@versatel.nl
 HVD  Karin v.d. Linden  jc.vander.linden@xmsnet.nl
 Nieuw ingekomenen  Ds. Wijgert Teeuwissen  wgt@baro6.nl
 LRP  Hennie v. Nieuw-
 Amerongen
 scriba@westerkerkveenendaal.nl
 Kerkdiensten op internet  Simon van Dijk  svandijk001@ziggo.nl

 

 Gemeentezending

 Voorzitter

 Bert Roor

bertroor@solcon.nl

 Halte West  Reiny Brunekreeft  Reiny Brunekreeft
 TFC Irene Roor  Mieke Brinkhuis  Mieke Brinkhuis
 TFC Gerrit en Jorine van Dijk  Aalt v.d. Mheen  aalt.vandemheen@me.com
 Werkgroep Kerk in de wijk  Reiny Brunekreeft  rbrunekreeft@outlook.com
 Westerkerkplek Ruisseveen  Henk Chevalking  fhchevalking@hotmail.com

 

 Jeugd

 Voorzitter

 Maarten Boele

 boelemaarten@gmail.com

 Bijbelklas  Rhodé Jansen  rhodezweistra@hotmail.com
 Follow Me  Jan van de Hoef  jan.vd.hoef@gmail.com
 Cie. Diensten met iedereen  Netty Middelman  nettymiddelman@gmail.com
 Jeugdclubs  Daniël ten Brinke  danieltenBrinke@outlook.com
 Jongerendienstcommissie  Aart van Amerongen  aart.vanamerongen@xmsnet.nl
 JV  Marten Wien  martenwien_1@hotmail.com
 Oppas  Jodie Wieman  jodie@wiemanintermedia.nl

 

 Diaconie

 Contact persoon

 Bert Elsendoorn

 bert.Elsendoorn@gmail.com

 Bloemengroetcie.  Harm Prins  prins@hetnet.nl
 Club ’95  Netty Middelman  nettymiddelman@gmail.com
 De Helpende Hand  Harry v.d. Poel  H.van.der.poel@xmsnet.nl
 Michacursus  At Weerd  familieweerd@gmail.com

 

 Kerkbeheer

 Contactpersoon

 Jaco van Voorthuijsen

 jvv@filternet.nl

 Agendabeheer ruimtes  Ed de Graaf  agenda.westerkerk@hervormd- veenendaal.nl
 Geluidstechniek  Robert Koops  koops.robert@gmail.com
 Gebouw en installaties  Martin van der Molen  martinvandermolen@live.com
 Kosterteam  Robert Koops  koops.robert@gmail.com
 Team onderhoud tuin  Henk Westeneng  henkwesteneng@hotmail.com
 Wijkkas en financien  Gerard van de Maat  gerard@kerstensmaatwerk.nl

 

Muziek in de eredienst

 Organistenteam  Ad Verhage  adverhage@xmsnet.nl
 Werkgroep muziek  Rhodé Jansen  rhodezweistra@hotmail.com

 

Algemeen

 Kerkauto-dienst  Jan Moggré  janmargreet@kpnmail.nl
 Weekbrief  Hennie van Nieuw-
 Amerongen
 scriba@westerkerkveenendaal.nl

Kerkdienst (terug)luisteren?

Live luisteren of kijken Archief

WESTERKERK

Goudvink 2
3906 AL Veenendaal
Tel. 0318 511594
Route berekenen

Westerkerk Veenendaal
 

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: